Články

Lymfatická masáž je velmi prospěšná a pomáhá s řadou zdravotních problémů

Lymfatickou masáž považuje hodně žen jen za kosmetický zákrok. Třeba při celulitidě. Spousta z nich netuší, že nám může pomoci s řadou nepříjemných nebo i zdravotních problémů.

Metodou Ludmily Mojžíšové (nejen) k vytouženému miminku

Nedaří se Vám otěhotnět? Trápí Vás bolestivá menstruace? Bolí Vás záda? Trpíte migrénami? Léčíte se s endometriózou? Chystáte se na umělé oplodnění? Trpíte inkontinencí? Ráda bych Vás hlouběji seznámila s léčebnou metodou, kterou v devadesátých letech vyvinula věhlasná fyzioterapeutka Ludmila Mojžíšová a která mi doslova učarovala.

Metoda Ludmily Mojžíšové

Je ucelený systém léčby funkční ženské neplodnosti. Pomáhá ženám, které nemohou otěhotnět k vytouženému miminku. Metoda je také úspěšně využívaná v léčbě bolestivé menstruace, bolestí kostrče, bolestivého pohlavního styku, bolestí zad nebo při inkontinenci.

Aktuality

26. 2. 2024

Možnost pronájmu tělocvičny a ordinace na víkendy. Nebo možnost práce pro fyzioterapeuta/ maséra o víkendu. Pro bližší informace nás kontaktujte na info@fbbrno.cz.

25. 2. 2024

Pokud jste spokojeni s námi a s naší terapií, budeme moc rády za vaše hodnocení.

24. 2. 2024

Máme nového fyzioterapeuta Bc. Pavla Horského.

Využijte do 15.4.  akční cenu fyzioterapie 850 Kč nebo 3750 Kč za permanentku 5 terapií (5 x 750).

Do poznámky v Reserviu napište AKCE Pavel. Objednání ZDE

31. 1. 2024

Nyní DÁREK k masáži od Pavla (víkendy). K první masáži navíc půl hodiny - masáž plosky nebo hlavy a obličeje.  Objednání ZDE

20. 11. 2023

DÁRKOVÉ POUKAZY v prodeji on-line nebo v ordinaci. Udělejte svým blízkým radost :).

Objednávejte ZDE.

 

21. 9. 2023

SKUPINOVÉ CVIČENÍ

Aktuální rozvrh skupinových lekcí najdete přímo v rezervačním systému odkaz zde  https://fbbrno.cz/cviceni/rozvrh/. Těšíme se :) 

13. 6. 2023

Milí klienti, máme nový článek na blogu o Metodě Ludmily Mojžíšové. Doporučujeme přečíst i těm, kteří zrovna nechtějí otěhotnět ;). Metoda skvěle funguje i pokud Vás bolí záda ;).Ke článku tudy https://www.fbbrno.cz/clanky/metodou-ludmily-mojzisove-nejen-k-vytouzenemu-miminku/

3. 9. 2022

Skupinové cvičení od září ZDRAVÁ ZÁDA - PONDĚLKY, STŘEDY a ČTVRTKY večer,  CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ - PÁTKY 17:00 Více zde https://fyzio-balance.reservio.com/skupinove-lekce-fb. Těšíme se na Vás ;)