Články

Metodou Ludmily Mojžíšové (nejen) k vytouženému miminku

Nedaří se Vám otěhotnět? Trápí Vás bolestivá menstruace? Bolí Vás záda? Trpíte migrénami? Léčíte se s endometriózou? Chystáte se na umělé oplodnění? Trpíte inkontinencí? Ráda bych Vás hlouběji seznámila s léčebnou metodou, kterou v devadesátých letech vyvinula věhlasná fyzioterapeutka Ludmila Mojžíšová a která mi doslova učarovala.

Metoda Ludmily Mojžíšové

Je ucelený systém léčby funkční ženské neplodnosti. Pomáhá ženám, které nemohou otěhotnět k vytouženému miminku. Metoda je také úspěšně využívaná v léčbě bolestivé menstruace, bolestí kostrče, bolestivého pohlavního styku, bolestí zad nebo při inkontinenci.

Aktuality

21. 9. 2023

SKUPINOVÉ CVIČENÍ

Aktuální rozvrh skupinových lekcí najdete přímo v rezervačním systému odkaz zde  https://fbbrno.cz/cviceni/rozvrh/. Těšíme se :) 

31. 8. 2023

Možnost pronájmu tělocvičny a ordinace na víkendy. Nebo možnost práce pro fyzioterapeuta/ maséra o víkendu. Pro bližší informace nás kontaktujte na info@fbbrno.cz.

13. 6. 2023

Milí klienti, máme nový článek na blogu o Metodě Ludmily Mojžíšové. Doporučujeme přečíst i těm, kteří zrovna nechtějí otěhotnět ;). Metoda skvěle funguje i pokud Vás bolí záda ;).Ke článku tudy https://www.fbbrno.cz/clanky/metodou-ludmily-mojzisove-nejen-k-vytouzenemu-miminku/

12. 6. 2023

Pokud jste spokojeni s námi a s naší terapií, budeme moc rády za vaše hodnocení.

27. 2. 2023

Hledáme fyzioterapeuta nebo maséra na práci, brigadu o víkendu :). Více informací na info@fbbrno.cz nebo 777902994

3. 9. 2022

Skupinové cvičení od září ZDRAVÁ ZÁDA - PONDĚLKY, STŘEDY a ČTVRTKY večer,  CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ - PÁTKY 17:00 Více zde https://fyzio-balance.reservio.com/skupinove-lekce-fb. Těšíme se na Vás ;)