Reference

Vybrané reference z portálu Známý lékař.cz.

Děkujeme, že nám takto dáváte zpětnou vazbu. Moc nás potěší, když si přečteme, že terapie pomohla. 

 

Příjemné a profesionální!! Děkuji za pomoc s bolavými zády. Kromě zdravotních benefitů a reálného zlepšení potíží, je návštěva na fyzio i fajn odpočinek. Paní Vojíkovou moc doporučuji.

VH

 

Paní Magistra Ehlova mi velice pomohla, podrobně mi vysvětlila cviky na pánevní dno a pomohla mi je osvojit tak, ze i po 4 porodech se mužů smát, skákat na trampolíně... a vše drží, kde má, dekuji a doporučuji.

Veronika

 

Skvělá a erudová specialistka, fyzioterapii zvládá výborně. Moc mi pomohla, hybnost operované ruky se výrazně po 5 návštěvách zlepšila. má můj velký vděk vřele doporučuji. (Hanka Vojíková)

Alena

 

Skvělý a profesionální přístup. Po několika dnech velké bolesti zad,kdy mi neuroložka jen předepsala léky a píchala injekce (bez úspěchu),jsem náhodou objevila paní Eliška a ochotně mě vzala ještě tentýž den a obrovsky mi pomohla. Prošla jsem již hodně rehabilitací, ale tak úžasný přístup a hlavně skvěle odvedenou práci jsem pocítila až tady. Eliška je prostě člověk na svém místě !

Petra

 

Paní magistra Martina Ehlovámě pozitivně překvapila efektivní terapií. Chodil jsem již na různé rehabilitace či k různým fyzioterapeutům, takže mám možnost srovnání. U paní Ehlové chválím to, že pracovala cíleně, vše mi jasně vysvětlila a její terapie měla přesah cvičení, dostal jsem různé tipy do svého pracovního i osobního života. Doporučuji!

Radim

 

Výborná a komplexní terapeutka s citlivým přístupem. Vyzkoušel jsem několik fyzioterapeutů se svým složitějším problémem (bolesti a spazmy svalů zad a šíje), ale vždy se situace více zhoršila. Často po rutinním a nešetrném vedení terapie. Paní Mgr. Věra Müllerová byla první, která uchopila problém za správný konec a svými schopnostmi (podle mě nepochybně i vrozeným talentem) dokázala odhalit pravou příčinu bolestí a celý proces terapie směrovat vhodným způsobem. A i když to byla cesta dlouhá, pomalá, a náročná, přinesla dobrý výsledek. :)
Děkuji za všechno a vřele doporučuji.

Honza

 

Paní Elišku mohu doporučit. Objednání proběhlo velice rychle a přišel jsem s akutní bolestí bederní oblasti. Paní Eliška rychle odhalila příčinu, akutní problém odstranila a poradila cviky pro dlouhodobou nápravu. Druhý den jsem byl opravdu bez větších obtíží a mohl opět normálně fungovat. Celou dobu byla patrná snaha mi skutečně pomoci, skvěle komunikovala a byla velmi milá.

Matěj

 

K paní Müllerové jsem šla s akutními stavy - zablokovaný krk, zatuhlá lopatka. Okamžitá úleva ihned po ošetření a 100% zlepšení stavu v následujících dnech. Paní je milá, moc šikovná, celou dobu vysvětluje, co dělá, takže ve výsledku je ošetření i zajímavým zážitkem. Do práce je naprosto zapálená, rozhodně doporučuji :-)

Soňa

 

Za Markétou jsem přišel s akutním výhřezem plotýnky v bederní oblasti. Dala mě dohromady v nejaktutnější fázi a postupně mi pomocí individuálních terapií a skupinových cvičení pomohla posílit střed těla. Jen díky její pomoci, rad a trpělivého vysvětlování cviků jsem po dvou letech od úrazu bez jakýchkoliv subjektivních omezení, výhřez se mi o polovinu zlepšil a já mohu fungovat mnohem lépe než předtím. Moc jí děkuji za milý, opravdu individuální a naprosto profesionální přístup, pochopení a trpělivost. Úsměv a pozitivní energie je u ní vždy samozřejmostí, kéž by bylo víc takových, jako je ona.

Petr

 

Markéta Muchová je velmi příjemná a milá, ale to není tolik důležité. Ve svých skoro 35ti letech jsem se konečně naučila stát (správně) a to po chvilce jejího zkoumavého pohledu. To prakticky během několika dní vyřešilo moje bolavá kolena při jízdě na kole. Kombinací několika málo cviků a masáží navíc věřím, že významně přispěla k tomu, že se nám po mnoha letech snažení poštěstilo a čekáme miminko (ač se to bez zásahu dalších lékařů neobešlo).

Lenka