Reference

Vybrané reference z portálu Známý lékař.cz a Reservio

Děkujeme, že nám takto dáváte zpětnou vazbu. Moc nás potěší, když si přečteme, že terapie pomohla. 

 

Milá a profesionální masérka Pavla, pečlivá masáž, krásné a útulné prostředí :)

Anna

 

Oceňuji komplexní konzultace, Tereza mi byla schopná vysvětlit souvislosti, které jsem doposud neznala. Vřele doporučuji, pokud chce člověk začít řešit nějaký problém.

Zdeňka

 

Příjemné a profesionální!! Děkuji za pomoc s bolavými zády. Kromě zdravotních benefitů a reálného zlepšení potíží, je návštěva na fyzio i fajn odpočinek. Paní Vojíkovou moc doporučuji.

VH

 

Skvělá a erudová specialistka, fyzioterapii zvládá výborně. Moc mi pomohla, hybnost operované ruky se výrazně po 5 návštěvách zlepšila. má můj velký vděk vřele doporučuji. (Hanka Vojíková)

Alena

 

Výborná a komplexní terapeutka s citlivým přístupem. Vyzkoušel jsem několik fyzioterapeutů se svým složitějším problémem (bolesti a spazmy svalů zad a šíje), ale vždy se situace více zhoršila. Často po rutinním a nešetrném vedení terapie. Paní Mgr. Věra Müllerová byla první, která uchopila problém za správný konec a svými schopnostmi (podle mě nepochybně i vrozeným talentem) dokázala odhalit pravou příčinu bolestí a celý proces terapie směrovat vhodným způsobem. A i když to byla cesta dlouhá, pomalá, a náročná, přinesla dobrý výsledek. :)
Děkuji za všechno a vřele doporučuji.

Honza

 

K paní Müllerové jsem šla s akutními stavy - zablokovaný krk, zatuhlá lopatka. Okamžitá úleva ihned po ošetření a 100% zlepšení stavu v následujících dnech. Paní je milá, moc šikovná, celou dobu vysvětluje, co dělá, takže ve výsledku je ošetření i zajímavým zážitkem. Do práce je naprosto zapálená, rozhodně doporučuji :-)

Soňa

 

Za Markétou jsem přišel s akutním výhřezem plotýnky v bederní oblasti. Dala mě dohromady v nejaktutnější fázi a postupně mi pomocí individuálních terapií a skupinových cvičení pomohla posílit střed těla. Jen díky její pomoci, rad a trpělivého vysvětlování cviků jsem po dvou letech od úrazu bez jakýchkoliv subjektivních omezení, výhřez se mi o polovinu zlepšil a já mohu fungovat mnohem lépe než předtím. Moc jí děkuji za milý, opravdu individuální a naprosto profesionální přístup, pochopení a trpělivost. Úsměv a pozitivní energie je u ní vždy samozřejmostí, kéž by bylo víc takových, jako je ona.

Petr

 

Markéta Muchová je velmi příjemná a milá, ale to není tolik důležité. Ve svých skoro 35ti letech jsem se konečně naučila stát (správně) a to po chvilce jejího zkoumavého pohledu. To prakticky během několika dní vyřešilo moje bolavá kolena při jízdě na kole. Kombinací několika málo cviků a masáží navíc věřím, že významně přispěla k tomu, že se nám po mnoha letech snažení poštěstilo a čekáme miminko (ač se to bez zásahu dalších lékařů neobešlo).

Lenka